Хотелось бы теплее, но честно говоря перчатки очень качественные
Все гуд!
Не клеють за таку ціну 👎👎👎
Купував у березні 2024,це вже другий ніж!Рекомендую!!! Дякую
Все отлично!
Хотелось бы теплее, но честно говоря перчатки очень качественные