Доброго дня Віктор
Ми пропонували Вам повернути товар для заміни або повернення коштів.
Ви відмовилися і написали негативний відгук.
З нашої сторони ми зробили все для вирішення цієї ситуації. Ви вирішили зробити по своєму.
Замовлення не відправили і не подзвонили
Доброго дня Ірина
Вибачте за незручності.
на жаль, після підтвердження замовлення, ніхто так і не зв'язався і не відповідав на питання у чаті(((
Доброго вечра Інна
Замовлення не відправили Вам , можливо тому що не дозвонилися .
Товар став дорожче попереднього мого замовлення.Товар був у мʼякій упаковці, порівняно з першим заказом.
Терморегулятор пришол не робочий
Доброго дня Володимир
Ми Вам пропонували повернути терморегулятор , зробити обмін або повернути кошти . Але ви вирішили, що краще написати негативний відгук .
Пристрій не працює. Оцінка "0".