Бездоганно!!! Чудово!!! Безмежно вдячний!!!🔥🔥🔥🙏🙏🙏❤️❤️❤️😘
Перчатки гарні, але не для зими.
Дуже сподобались рукавички , теплi вiдповiдають опису.
Бездоганно!!! Чудово!!! Безмежно вдячний!!!🔥🔥🔥🙏🙏🙏❤️❤️❤️😘