зробив замовлення 11.01.2023 р. прийняли в роботу. сьогодні 26.01.2023 р. досі прийнято. ні дзвінків про наявність товару, ні про направлення товару. лише після дозволу менеджеру Андрію було почуто, що товару немає (і то після повторного набору).
з таким відношенням не хочеться рекомендувати даного продавця.
якість така собі, нажаль