зі мною ніхто не зв'язався. знайшла телефони компанії, але слухавку ніхто не взяв.
Спочатку і зв'язались і бажання запитали, вже думала, що не може нічого трапитись, але надіслали кубик іншого кольору. Коли я його побачила на Новій пошті, то написала і мені самі відповіли,щоб я відмовлялась від посилки. Я питала: як мені отримати те, що мені треба-пообіцяли розібратись "сьогодні-завтра" (на посилці наліпка з вірним написом,але поклали не те, що написали самі!) та пішов вже 3й тиждень-морозяться, не відповідають :(. Створила повторне замовлення-те ж саме-мовчанка! Хотіла дитині свято, бо бажав саме цей кубик, замовила за майже місяць до Нового року!!! але схоже, що не вийде порадувать дитину.. Якщо потрібного нема в наявності, то можна ж попередити і дати обрати з того, що є, а не посилати без попередження неправильне, пропонувати відмовитись і і потім морозитись..На превеликий жаль, не рекомендую цього продавця :(
Доброго дня
Вибачте але такого кубика не було в наявності . Помилилися на складі .
тепло та зручно. рекомендую!
Зробила замовлення на лижну маску, одразу після замовлення продавець змінив статус на прияйнято і все, тиша. Посилку не відправили, ніхто не подзвонив. Сама написала в чаті продавцю запитання чи скоро буде відправлення - мене проігнорували. Я розумію все, час зараз складний, але ж можна хоча б відповісти в чаті і сказати про статус замавлення? Може не має в наявності, може якісь ускладнення з відправкою. Після 4х днів очікування просто відмінила замовлення.